• 30+ YEARS 30+ YEARS

  30+ ГОДИНИ

  ИНДУСТРИСКО ИСКУСТВО
 • 20k+ TONS 20k+ TONS

  20к + тони

  ГОДИШЕН КАПАЦИТЕТ
 • 7.8K ITEMS 7.8K ITEMS

  7.8K ПРЕДМЕТИ

  Широк опсег
 • factory-tour-left.jpg

за нас

Ченгду Губт Индустрис копродукции, Ltd е водечки производител на нафтени производи и снабдувач на делови за дробење во Кина, обезбедувајќи производи и услуги со врвен квалитет ширум светот за вадење на индустрија, рударство, скрининг и рециклирање индустрии за повеќе од 30 години.

повеќе

Последни вести

 • Experts Talk About Products: Barmac Vertical Shaft Impact Crushers – Chapter II

  Експертите зборуваат за ...

  07 декември, 20
  После прилично општ вовед за внатрешните компоненти на Barmac Rotor, второто поглавје се фокусира на уникатната конструкција на различни модели за дробилките на Barmac VSI. ...
 • Experts Talk About Products: Barmac Vertical Shaft Impact Crushers

  Експертите зборуваат за ...

  30 јули, 20
  VSI дробилката е високо-ефикасна опрема за дробење карпи со водечко ниво во светот. Широко се користи за дробење ...
 • VSI Barmac’s Technology for Producing Artificial Sand

  Техничката VSI Barmac е ...

  08 јуни, 20
  Технологија за производство на вештачки песок Многу компании имаат тенденција да користат вештачки песок за да го заменат ...
 • How to Increase the Capacity of Cone Crusher? 11 Ways to Maximize Your Cone Efficiency

  Како да се зголеми т ...

  27 мај 20
  Дробилката за конуси е една од најпопуларните опрема за средно и фино дробење, погодна за дробење на разни средни тврди и тврди материјали. Сепак, ма ...
Прашање
Потребна ви е консултација?
Испратете ни порака, наскоро ќе ве контактираме.