• banner
  • GUBT е водечки кинески резервен производител на абење и резервни делови за дробилки и обезбедува висококвалитетни производи и услуги за глобалната индустрија за рударство и вадење камен. GUBT е пофален за неговиот кредибилитет, стручност, одлични производи и техничка поддршка. GUBT произведува делови за дробење за најпопуларните брендови за дробење во светот, вклучувајќи ги Metso, Sandvik, Svedala, Nordberg, Telsmith, Extec, Terex, Pegson, Trio, Powerscreen, Fintec, Finlay, Kue-Ken, Brown Lennox, Lokomo, KPI- JCI, Symons итн. За речиси 30 години, GUBT ја задржува истата цел: да одговори на предизвиците за подобрување на квалитетот на деловите за носење и да произведе иновативни делови за абење со одличен век на абење. Нашата мисија е да ви обезбедиме одлични производи по конкурентна цена за да ви заштедиме вкупни трошоци и да ја подобриме безбедноста и производството на вашите машини. Ако ви требаат решенија за делови од дробилката, ве молиме контактирајте не веднаш. Ние сме ентузијасти и ефикасни да ви помогнеме.  

    VSI дробилката

    1234 Следно > >> Страница 1/4
    Ви треба консултација?
    Испратете ни порака, наскоро ќе ве контактираме.