• 31+ VJET 31+ VJET

  31+ VJET

  EKSPERIENCE NË INDUSTRI
 • 20k+ ton 20k+ ton

  20k+ ton

  KAPACITETI VJETOR
 • 11,2 mijë artikuj 11,2 mijë artikuj

  11,2 mijë artikuj

  Gama e gjerë
 • factory-tour-left.jpg

rreth nesh

Chengdu GUBT Industry Co., Ltd. është prodhuesi dhe furnizuesi kryesor i pjesëve të policëve në Kinë, duke ofruar produkte dhe shërbime me cilësi premium në mbarë botën për industritë e guroreve, minierave, skanimit dhe riciklimit për më shumë se 30 vjet.

më shumë

Lajmet e fundit

 • Gjeni shkakun e Astarit të Thyer të Tasit nga Fotot në Vend

  Gjeni shkakun e...

  18 qershor 21
  Gjatë funksionimit të përditshëm të thërrmuesve të konit, rreshtat mund të thyhen herë pas here.Kur të ndodhë, ne do të ndalojmë makinën për inspektim dhe do të dërgojmë disa fotografi në vend një...
 • Shërbimi me një ndalesë nga GUBT: Integroni dhe Thjeshtoni blerjet tuaja

  Shërbimi me një ndalesë...

  25 Prill, 21
  GUBT është një kompani në rritje me mbi 30 vjet përvojë në prodhimin dhe furnizimin e veshjeve dhe pjesëve të këmbimit të grimcave për industrinë e agregatit, çimentos, minierave dhe riciklimit...
 • Krahasimi i modelit të klasifikimit të thërrmuesit kon dhe shpjegimi i detajuar i avantazheve dhe disavantazheve

  Modaliteti i thërrmuesit të konit...

  01 Prill, 21
  Thërrmuesi i konit është lloji bazë i pajisjeve dërrmuese në fushën e thërrmimit të gurëve.Për shkak se është themelor, diapazoni i aplikimit të tij është shumë i gjerë.Për të përmbushur re dërrmuese...
 • Si të zvogëloni dëmtimin në boshtin kryesor të thërrmuesit të konit

  Si të reduktoni...

  24 shkurt 21
  Nëse boshti kryesor i thërrmuesit të konit është i përkulur ose thyer gjatë prodhimit, kjo do të ndikojë seriozisht në prodhimin.Le të hedhim një vështrim se si të zvogëlojmë dëmtimin e m...
hetim